Doğa ile iç içe olabileceğiniz yerler,doğa aktivite alanları,kamp alanları,karavan parkları,glampingler herkes için ulaşılabilir olmasını sağlamak amacıyla Kampolog 2020 yılında başladık.

Doğa ile iç içe olan işletmelere rezervasyon ve yorum yapabilmenizi sağlayan Kampolog birbirinden güzel kamp alanları, karavanınız ile keyifli zaman geçirebileceğiniz karavan parklarının detaylı bilgilerini,fiyatlarını,olanaklarını ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.

Kampolog.co ‘da toplam 3 ana kategorimiz bulunmakta bunlar; Kamp Alanları,Karavan Alanları ve Glampingler .İlerleyen dönemlerde yeni kategoriler ile karşınıza çıkmayı hedeflemekteyiz.

Toplululuğumuz da şuan 30 adet lokasyon bulunmaktadır.Bunlar Antalya,Balıkesir,Bolu,Bursa,Çanakkale ,Edirne,İstanbul,İzmir,Kırklareli,Kocaeli,Muğla ve Sakarya’dır.İlerleyen dönemlerde yeni şehirler eklemeyi planlamaktayız.

Ayrıca Yıllardır Kampolog Blog’da sizler için temel kampçılık ekipmanları,Kamp İpuçları ve Ücretsiz Kamp Alanları hakkında içerikler üretiyoruz. Kampolog topluluğu ile kamp yerleri ve karavan parkları incelemeleri yapıyor, en beğenilen yerleri kolayca görüntüleyebilmenizi sağlıyoruz.

Ayrıca Gezilecek Yerler,Görülecek Yerler, Tatil ve Seyahat ile ilgili içerikleri de Türkiye’nin en şık ve donanımlı Gezi Bloğu olan Gezelim.me katkıları ile gerçekleştirmekteyiz.

Başladığımız ilk günden bu güne doğa ve macera turizmi alanında fark yaratmayı hedefimize koyduk ve bunun için çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürmekteyiz.Ayrıca Youtube Kanalımızda kamp alanları ve karavan alanlarıyla ile ilgili videolar ile de Görseller ve güzel müzikler eşliğinde bilgiler sunmaktayız.

Siz değerli kamp ve doğaseverler birbirinden güzel doğal yerleri keşfetmeyi sevdiğini ve doğru bilgiye değer verdiğinizi biliyoruz. Bunun için en güncel içerikleri önce Kampolog.com’da sonra sosyal medya kanallarımızda bizi takip eden sizlerle paylaşıyoruz.

Kamp alanlarına veya karavana merakınız varsa doğru yerde olduğunuzu bilmenizi isteriz. Bizimle görüşlerinizi ve önerilerinizi paylaşmaktan çekinmeyin lütfen. Çünkü biz gezilecek yerleri ve yeni keşifleri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.